Podlaska Sieć
Internetowa

MenuPSI Sp z o.o.

Dzięki inwestycjom w najnowsze rozwiązania technologiczne, szkoleniom i aktywnej działalności na rynku zgromadziliśmy wiedzę, która pozwala oferować usługi na najwyższym poziomie i odpowiadać na wszelkie potrzeby naszych kontrahentów biznesowych.

Najlepsze usługi w najlepszych cenach

 

Jesteśmy sprawdzonym operatorem, który cieszy się zaufaniem klientów. Nasze sieci – zbudowane w technologii światłowodowej bądź w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania radiowe – zapewniają maksymalną jakość świadczonych usług, pełną niezawodność i bezpieczeństwo, którego poszukują odbiorcy.

Hosting i kolokacja, które oferujemy pozwalają na redukcję kosztów, oszczędność czasu i korzyści płynące z doświadczonego personelu jakim dysponujemy oraz rozwiązań technicznych, dzięki którym zapewniamy profesjonalne standardy usług. Szeroki wachlarz rozwiązań Triple play pozwala nam zapewnić dostęp do wszystkich niezbędnych dzisiaj usług świadczonych abonentowi końcowemu, od Internetu, przez nowoczesną telewizję, po telefonię cyfrową.

Nasza oferta przeznaczona dla operatorów wspiera prowadzenie działalności telekomunikacyjnej dzięki gotowym i sprawdzonym rozwiązaniom.

 

Profesjonalizm i zaangażowanie

 

Elastyczne formy współpracy pomagają dopasować rozwiązania do potrzeb w każdym wymiarze. Posiadamy doświadczenie i wyspecjalizowany park maszynowy, dzięki którym realizujemy profesjonalnie budowę i modernizację sieci telekomunikacyjnych, a zdobywana przez lata wiedza owocuje wyborem najlepszych rozwiązania zarówno pod względem optymalizacji kosztów jak i oszczędności czasu pracy. Inwestujemy w jakość, nowoczesność i bezpieczeństwo naszych rozwiązań. Stawiamy na zaufanie i otwartą współpracę z naszymi klientami, tak aby zapewnić to, czego najbardziej potrzebują.